Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
SLIDER - Opłatek dla Seniorów 2017_edited-1
slajder Giszowioki
SLIDER - Kalendarz Obrzędowy 2017_edited-1
SLIDER - Wróbel 2017_edited-2
slajder chiny
SLIDER - Turniej recytatorski 2017_edited-2

Zespół break-dance „The Kids Team”

Kid’s Team to katowicka grupa tańcząca Bboying (Breakdance), która istnieje od 2008 roku.

Nazwa była wybrana spontanicznie i miała zostać tylko na czas zawodów, ale po jakimś czasie przyjęła się i tak już zostało.
Od tego czasu tańczymy wszyscy razem, podróżujemy na zawody jak i pokazy po całej Polsce i Europie.
Jako grupa istniejemy już 5 lat, i pomimo młodego wieku wiele razy zdobywaliśmy czołowe miejsca na wielu imprezach.

 

Młodsi    KIDS TEAM YOUNG

Kropel     (Kamil Biecki)
Nudel      (Bartłołomiej Jagodziński)
Wilczy     (Krzysztof Drewke)
Jacek       (Jacek Szymała)
Filip         (Filip Danek)

Andrzej   (Andrzej Korkus)
Kamil      (Kamil Filipiak)

Kamil      (Kamil Wojarski) 

 

Starsi KIDS TEAM

Mario      (Mariusz Cimander)
Tom         (Tomasz Palus)
Brzoza     (Adrian Brzeziński)

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Zajęcia dla stałej grupy odbywają się:  poniedziałki,wtorki i czwartki od 18.00 do 20.00 w sali nr 3 /parter/

UWAGA!!!!!
Chętnych do udziału w zajęciach dla początkujących prosimy o kontakt.
Minimalny wiek to 7 lat. Zapisy prowadzi trener grupy!!! Polecamy chętnym!!!

gablotka - plakaty 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUŻ DZIAŁAMY!!!!

KONTAKT :

kidsteamkatowice@gmail.com

Trener : 501406299

Zapraszamy do oglądania Naszych wideo na Naszym kanale youtube

http://www.youtube.com/mirasbreak

Jeżeli jesteś zainteresowany finansowym wsparciem utalentowanej grupy to skontaktuj się proszę z trenerem grupy !!!

 

Protokół z posiedzenia jury
MIKOŁAJKOWEGO KIDS BATTLE – Katowice 2016

IV edycja Mikołajkowego Kids Battle – Katowice 2016 odbyła  się w Miejskim Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, przy ul. Gen. J. Hallera 28, w dniu 10.12.2016 r. Do udziału w Turnieju zgłosiło się 90, zaś wystąpiło 62 uczestników od 6 do 17 roku życia. Turniej miał charakter ogólnopolski. Dzieci i młodzież przyjechała z Katowic, Zabrza, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Raciborza, Mikołowa, Olkusza, Bukowna, Krynicy Zdrój, Świnny, Mysłowic, Chorzowa, Tych, Gliwic i Krakowa.

Jury w składzie:
– Dr HEFO
– ALEX
– SKALA

Przyznali nagrody w kategorii:
•    do lat 8
I miejsce
Kacper Halaczek (KAPI) z Olkusza
II miejsce
Tymoteusz Zagórski (TYM) z Katowic
III miejsce
Kamil Hyc (BRAWURA) z Dąbrowy Górniczej
IV miejsce
Witosz Marczak (PIĘCHA) z Dąbrowy Górniczej
•    do lat 11
I miejsce
Dawid Machulec (GŁOŚNY) z Katowic
II miejsce
Zuzanna Krupa (UZI) z Olkusza
III miejsce
Kordian Kmietjan (AKORD) z Zabrza
IV miejsce
Natalia Zielińska (NATALA) z Krynicy Zdrój
•    do lat 14
I miejsce
Filip Danek (CZECHU) z Katowic
II miejsce
Dawid Palus (AIFEL) z Katowic
III miejsce
Filip Gardziński (FILIP) z Katowic
IV miejsce
Markus Augustyn (MARECKI) z Sosnowca
•    do lat 17
I miejsce
Kamil Wojarski (GOGIEL) z Katowic
II miejsce
Piotr Cesarz (HANU) z Sosnowca
III miejsce
Radek Koźlicki (WAVE) z Sosnowca
IV miejsce
Krzysztof Drewke (WILCZY) z Katowic

Organizatorzy:
Mirosław Kluge oraz Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach
Współorganizator:
Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek


LAUREATOM GRATULUJEMY!!!

 

Osiągnięcia od 2012r.

 

  • CzęstochowaBITWA W ŚWIĘTYM  MIEŚCIE 15-09-2012
    I miejsce: kategoria junior Bartłomiej Jagodziński
    II miejsce: kategoria starsza Mariusz Cimander
    III miejsce: kategoria starsza Tomasz Palus
    http://www.youtube.com/watch?v=RyMfxZ3Cz3M&feature=relmfu
    http://www.youtube.com/watch?v=gjA5Zxmc8Fk&feature=relmfu
    http://www.youtube.com/watch?v=ptON7jbrVDQ&feature=relmfu
    http://www.youtube.com/watch?v=5tB39mjj9D8&feature=relmfu

  • SosnowiecUNDERGROUND BLOCK PARTY 28-09-2012
    III miejsce : KIDS TEAM Tomasz Palus i Bartłomiej Jagodziński
  • Będzin HIP -HOP FEST 20-10-2012
    III miejsce KIDS TEAM Mariusz Cimander i Bartłomiej Jagodziński
  • ŁomżaWIRUJĄCA STREFA 21-10-2012
    III miejsce: kategoria junior Kamil Biłecki
  • Bystrzyca KłodzkaFRESH MOVES  23-11-2012
    1/4 finału KIDS TEAM Adrian Brzeziński i Bartłomiej Jagodziński
  • CzęstochowaBITWA W ŚWIĘTYM MIEŚCIE 24-11-2012
    1/8 finału KIDS TEAM Kamil Biłecki i Bartłomiej Jagodziński
  • RadomRADOMSKIE DWÓJKI 2-02-2013
    I miejsce KIDS TEAM YOUNG Kamil Biłecki i Bartłomiej Jagodziński
    BBOY IMPREZY – specjalna nagroda za najlepszego tancerza turnieju dla Bartłomieja Jagodzińskiego
  • CzęstochowaFACE TO FACE 16-03-2013
    II miejsce Mariusz Cimander
  • LipskoBREAKING FLOOR 14-04-2013
    kat. junior 1miejsc KIDS TEAM YOUNG Bartłomiej Jagodziński i Krzysztof Drewke
  • KrakówMONDAY BREAK 15-04-2013
    junior 1 miejsce BBOY NUDEL
    starsi  ¼ finału MARIO i BRZOZA
  • SosnowiecSILESIA FOR CETOWY  19-04-2013
    I miejsce BBOY MARIO
  • WrocławKONFRONTACJE 2013
  • Częstochowa /Przystajń/ Ogólnopolski Turniej Break Dance no limits day 25-05-2013
    I miejsce KIDS TEAM (Brzoza & Tom)  – kategoria 2 Vs. 2
    I miejsce KIDS TEAM YOUNG – Bartłomiej Jagodziński – kategoria do 13 lat 1 Vs.1
    II miejsce KIDS TEAM YOUNG – Krzysztof Drewke – kategoria do 13 lat 1
  • CzęstochowaARE YOUR READY FOR HIP HOP JAM 9-06.2013
    I miejsce dla Bartłomieja Jagodzińskiego KIDS TEAM YOUNG – w kategorii break dance do 13 lat kids battle solo
    II miejsce dla Filipa Danek KIDS TEAM YOUNG – w kategorii break dance do 13 lat kids battle solo
    I miejsce  Adrian Brzeziński KIDS TEAM – w kategorii break dance pow. 13 lat solo
  • Słowacja /Liptowsky Hradok/– Eurocultured S3T Dance Competition 9-06.2013
    I miejsce dla Bratłomieja Jogodzińskiego KIDS TEAM YOUNG – w kategorii do lat 11
    II miejsc dla Kamila Biłeckiego KIDS TEAM YOUNG – w kategorii od 11 do 16 lat
  • WARSZAWA – BITWA ROKU /w centrum handlowym ARKADIA/ 13-10.2013
    I miejsce dla Bratłomieja Jogodzińskiego i Krzysztofa Drewke KIDS TEAM YOUNG – w kategorii do lat 13
    https://plus.google.com/photos/113515147378443230664/albums/5936925129797514497?banner=pwa&authkey=CPPciYuzmL3XnQE
  • KOBIERZYC – Kids Battle . Mini bitwy taneczne 24-11-2013
    II miejsce dla Jacka Szymała – w kategorii: do 10 lat
    III miejsce dla Kamila Biłeckiego – w kategorii do lat 15 lat
  • Regionalny Turniej Tańca Break Dance „Król Parkietu” – 2015.03.01
    I miejsce dla Barka Jagodzińskiego
    II miejsce dla Jacka Szymały
  • Bitwa w Świętym Mieście 5 w Częstochowie  – 2015.03.21
    I miejsce dla uczestnika „Wilczy”
    III miejsce dla Jacka Szymały
  • 2015.03.29
    I miejsce dla Filipa Danka w kategorii od 10 do 12 lat
    II miejsce dla Dawida Palusa w kategorii od 10 do 12 lat
    III miejsce dla Jakuba Mola w kategorii do lat 9
  • No Limits Day – 2015.03.21
    I miejsce dla Filipa Danka
    III miejsce dla Dawida Palusa
    III miejsce w kategorii 2 x 2
  • II Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers” – 2015.06.13
    https://goo.gl/photos/gwcFvT279Q9jm22fA
  • Mikołajkowy Kids Battle – Katowice 2015 – 2015.12.05
    I miejsce dla Tymoteusza Zagórskiego w kategorii: do lat 8
    II miejsce dla Jakuba Mola  w kategorii do lat 8
    I miejsce dla Dawida Palus w kategorii od lat 9 do 11
    II miejsce dla Dawida Machulec w kategorii od lat 9 do 11
    I miejsc dla  Mikołaja Szafraniec w kategorii: od 15 lat do 17
    https://goo.gl/photos/Pmj5wGRyjgbhHqH57
  • Czechy Hawirov zawody taneczne „Ring” – 2016.04.16
    I miejsce dla Bboya GOGIEL w kategorii: dzieci
    I miejsce dla Bboya CZECH w kategorii: dzieci
    I miejsce dla Bboya BRZOZY w kategorii: dorośli
  • Gliwice – 2016.04.23
    II miejsce dla Tymoteusza Zagórskiego w kategorii do lat 8
    I miejsce dla Dawida Palus w kategorii od 9 do 11 lat
    I miejsce dla Filipa Danek w kategorii od 12 do 14 lat
    II miejsce dla Krzysztofa Drewke w kategorii od 12 do 14 lat
    IV miejsce dla Kamila Wojarskiego w kategorii od 15 do 17 lat
    https://goo.gl/photos/sSmDchiayevGq3rC6
  • Buczkowice – Turniej tańca – 2016.11.27
    II miejsce dla Bboya TYMKA w kategorii od 5 do 9 lat
    III miejsce dla Bboya DYNKA w kategorii od 5 do 9 lat
    I miejsce dla Bboya CZECHU  w kategorii od 10 do 15 lat
    II miejsce dla Bboya WILCZY w kategorii od 10 do 15 lat
    III miejsce dla Bboya AIFEL w kategorii od 10 do 15 lat
  • Mikołajkowy Kids Battle – Katowice 2016 – 2016.12.10
    II miejsce dla Bboya TYMA w kategorii do 8 lat
    I miejsce dla Bboya GŁÓSNEGO w kategorii do 11 lat
    I miejsce dla Bboya CZECHU  w kategorii do 14 lat
    II miejsce dla Bboya AIFEL w kategorii do 14 lat
    I miejsce dla Bboya GOGIEL w kategorii do 17 lat
    IV miejsce dla Bboy WILCZY w kategorii do 17 lat
Państwa które mieliśmy okazje odwiedzić:

Niemcy
Czechy
Słowacja
Chorwacja
Bułgaria
Holandia
Irlandia

Jak i odwiedzaliśmy wiele miast w Polsce oraz Europie np.:

Warszawa
Kraków
¾  Śląska
Bystrzyca Kłodzka
Radom
Radomsko
Częstochowa
Łódź
Konin
Gorzyce
Tarnobrzeg
Kętrzyn
Włocławek
Skarżysko-Kamienna
Chodzież
Kalisz
Koszalin
Imielin
Osiek
Ząbkowice Śląskie
Środa Wlkp.
Ostrowiec  Świętokrzyski
Lublin
Łomża
Białystok
Ryn
Kielce
Konin
Siedlce
Słubice
Kędzierzyn-Koźle
Krobia
Inowrocław
Przeworsk
Busko-Zdrój
Tarnobrzeg
Piła

wiele, wiele innych…

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo