JAN JAGODA „Kolor, kontrast, człowiek”
8 marca 2021
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 Dla młodzieży i dorosłych JAN JAGODA „Kolor, kontrast, człowiek”

Przygotowujemy dla Was wystawę Jana Jagody „Kolor, kontrast, człowiek” . Czym tym razem zaskoczy nas Jan w swoich obrazach i szkicach? Sami to oceńcie. Podpowiem tylko, że temat Kobiety jest stale obecny w pracach Jana Jagody, więc nasza wystawa będzie wspaniałym pretekstem by wyjść z domu właśnie w Dzień kobiet. Od 8 marca wystawę będzie można oglądać w Galerii Antrakt w MDK przy ul. Hallera 28 w Katowicach.
#janjagoda #grupajanowska

Jan Jagoda to człowiek z pasją do malarstwa. Ta pasja towarzyszy mu całe życie. Wyraża ją niekonwencjonalnym i bardzo osobistym stylem malarskim, który ciągle w nim dojrzewa i ewoluuje. W 2014 roku został członkiem Grupy Janowskiej co zaowocowało wzrostem motywacji do intensywniejszego rozwoju artystycznego. Jan jest laureatem wielu konkursów malarskich (m.in. XXIV Ogólnopolskiego Konkursu dla Artystów Nieprofesjonalnych im. Pawła Wróbla w Katowicach ), uczestnikiem inspirujących plenerów oraz wielu wystaw artystycznych m.in Art Naif Festiwal w Szybie Wilson. Dziś chciałam przybliżyć Państwu jeden z wielu kierunków jakimi Jan, poszukując siebie, podąża. Portret, twarz, człowiek, kobieta. Zapraszam do wyprawy w głąb artystycznej duszy Jana Jagody.

Jan Jagoda 2021 1 Jan Jagoda 2021 2 Jan Jagoda 2021 3 Jan Jagoda 2021 4 Jan Jagoda 2021 5