GRUBASKA- spektakl - SLIDER
plakat szmatloch strona ul. Obr. Westerplatte 10

„Jak porzondnie przirychtować sie na Wielkanoc” – wykład

21.03.2018

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice – Giszowiec” w Katowicach zaprasza do udziału w cyklu wykładów pt. „Rozmowy o kulturze śląskiej i nie tylko…”. Tematyka spotkań poświęcona będzie szeroko rozumianej edukacji regionalnej  wielokulturowej i międzykulturowej, a także współczesnym problemom związanym z konsumpcją, kulturą masową, prawami człowieka, rozwojem osobistym, oraz przedsiębiorczością. Dnia (środa) 21.03.2018 r. o godz. 12.00 odbędzie się wykład pt. ” Jak porzondnie przirychtować sie na Wielkanoc” o świątecznych tradycjach opowie Barbara Szmatloch – dziennikarka GW, miłośniczka gwary śląskiej, autorka książki „Wihajster do godki”.

Zapraszamy !!!

SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95