slajder przystanek kwiecień
slajder hp hop
SLIDER - Bez barier 2017 copy
wystawa filmowa 2017
Ogólnopolski Mikołajkowy Kids Battle 2015 - plakat - Kopia ul. Gen. J. Hallera 28

III edycja Ogólnopolskiego Mikołajkowego Kids Battle 2015

05.12.2015

Ogólnopolski Mikołajkowy Kids Battle 2015 - plakat - KopiaMiejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach oraz ekipa Kid’s Team & Kid’s team Young zapraszają na kolejną to już 3 edycję Mikołajkowego Kid’s Battle!

W tym roku również mamy dla Was aż 4 kategorie taneczne, by każdy bboy/bgirl mógł walczyć z równymi sobie przeciwnikami, mianowicie:
Kategorie wiekowe:
–1vs1 do 8 lat
– 1vs1 od 9 do 11 lat
– 1vs1 od 12 do 14 lat
– 1vs1 od 15 do 17 lat

Walki zaczną się od eliminacji z których sędziowie wybiorą bboys i bgirls by potem mogli zmierzyć się o wygraną w systemie pucharowym.
Jak co roku do wygrania są cenne nagrody, które na razie pozostaną niespodzianką, m.in ubrania i gadżety ze Snake Dance BBoy Shop:
http://sklep.snake-dance.pl/ ale co ważniejsze do wygrania są puchary i dyplomy! Na miejscu będzie również stoisko z tymże sklepem w którym będzie można kupić, najlepsze czapki do bani, super frotki jak i bardzo dobrej jakości koszulki światowych firm z odzieżą, i wiele, wiele innych!
W czasie zawodów jak co roku nie obejdzie się bez przepełnionych klimatem kół w czasie których również będą do wygrania ciekawe upominki.

O klimat na imprezie zadba DJ Fim.
Sędziami będą:
BBoy Rafson (Ready To Battle)
BBoy Wezyr (N.A.S.A)
BBoy Wojtas (B.T.W)

Turniej będzie się odbywał w Miejskim Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach przy na ulicy Gen. J. Hallera 28 i zacznie się od ok. 13:00. Rejestracja uczestników od 11:30 do 12:30

Zarówno akredytacja, jak i wstęp dla każdego wynosi 5 złotych.

Ponadto każdy uczestnik oprócz karty zgłoszenia będzie musiał posiadać oświadczenie.

Regulamin – III Ogólnopolskiego Mikołajkowego Kids Battle – Katowice 2015
KARTA ZGŁOSZENIA – III Ogólnopolskiego Mikołajkowego Kids Battle – Katowice 2015
Oświdczenie – III Ogólnopolski Mikołajkowy Kids Battle – Katowice 2015

Koordynator MDK: Justyna Bula