Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
GRUBASKA- spektakl - SLIDER
SLIDER - Zima w mieście 2019 MDK_edited-1
SLIDER - Pawlikowska 2019_edited-1
SLIDER - BIG SILESIAN BAND 2_edited-1
KONCERT KOLED -SLIDER-1
OCHMAN - slider
plakat GbG ver 23  mar - Kopia ul. Gen. J. Hallera 28

Gospel bez Granic

25.04.2015

plakat GbG ver 23  mar - Kopia

Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” oraz Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie zaprasza wszystkich do udziału w  „Gospel bez Granic” w dniach od 25 do 26 kwietnia 2015 roku.

„Gospel bez Granic” to niezwykłe wydarzenie muzyczno  – kulturalne na Śląsku. Pierwsza edycja połączyła w roku 2013 dwa miasta: Sosnowiec i Katowice. Projekt został zainicjowany przez ludzi, których pasją jest muzyką gospel i jej przekaz.

Warsztaty gospel w bieżącym roku to dwa intensywne dni zajęć wokalnych, podczas których uczestnicy uczą się utworów gospel. Warsztaty kończą się Koncertem Finałowym – 26 kwietnia br. o godz.18.00 , podczas którego chór złożony z uczestników zaśpiewa kompozycje poznane podczas weekendu. Jest to wspaniała okazja na spotkanie z muzyką gospel i pięknym duchowym przesłaniem tej muzyki.

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Nie wymagamy przygotowania muzycznego ani znajomości nut, ponieważ utworów uczymy się ze słuchu. Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego, ponieważ przez cały czas trwania zajęć, na sali obecny będzie tłumacz. Warsztaty gospel poprowadzą instruktorki: RUTH WALDRON (UK) oraz DIANA DROŹDZIEL.

Program Gospel bez Granic 2015

Więcej informacji na: www.chsa.org.pl

WSTĘP WOLNY

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95