az 123.jpg strona
SYRIA -platat A4 _ Giszowiec na krancach - Kopia ul. Gen. J. Hallera 28

Giszowiec na krańcach świata – Syria

22.02.2019

SYRIA -platat A4 _ Giszowiec na krancach - KopiaGiszowiec na krańcach świata – Syria przed… w ramach kolejnego slajdowiska podróżniczego z cyklu „Giszowiec na krańcach świata”! Zapraszamy serdecznie 22-go lutego 2019 o godz. 18.00 do Gawlikowki w Giszowcu!

Wejściówki w cenie 2 zł dostępne na portierni MDK w Giszowcu, Plac Pod Lipami 1

Tym razem przeniesiemy się do Syrii. Będzie to wyjątkowa odsłona tego kraju, ponieważ posłuchamy opowieści o Syrii sprzed okrucieństw wojny – naszym gościem będzie Aleksandra Magarewicz, trener biznesu, coach, podróżniczka.

Kilka słów od Aleksandry:
Zajmuję się szkoleniami z zakresu szeroko rozumianej komunikacji (również tej cross-kulturowej). Moimi pasjami są historia i podróże. Podczas podróży łączę moje zainteresowania zawodowe oraz pasje – zanurzam się w świat znany przede wszystkim z książek. Mam możliwość poznania współczesnych kultur, z którymi w obecnych czasach stykamy się coraz częściej. Poprzez znajomość historii i „dotknięcie” innej kultury, obyczajów, sposobu myślenia, łatwiej jest zrozumieć otaczający nas świat, cieszyć się jego różnorodnością, ale też dostrzegać zagrożenia.

ZAPRASZAMY!!!

SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO