Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
Powstanie plakat strona 1
Miniaturka, a gra!
slajder Lekki Teatr Przenośny
slider_dzien_dziecka
slajder 2020 -1
aaa co czytać
na www PODROZNIK - HIMALAJE Plac Pod Lipami 1; 3-3a

GISZOWIEC NA KRAŃCACH ŚWIATA – Himalaje- oczekiwanie nieoczekiwanego

07.12.2018

na www PODROZNIK - HIMALAJEFilia nr 2 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach-Giszowcu przy ul. Plac Pod Lipami 1 zaprasza na  spotkanie pn. GISZOWIEC NA KRAŃCACH ŚWIATA – Himalaje- oczekiwanie nieoczekiwanego 7 grudnia 2018 roku o godz.18:00. Spotkanie podróżnicze z Kasią Szuster.

Himalaje, najwyższe góry świata, brzmi trochę niedostępnie, ale czy tak jest…? Jako dziecko z zachwytem oglądałam albumy pełne zdjęć gór, także tych najwyższych, słuchałam opowieści o naszych wybitnych Himalajaistach: Kukuczce, Rutkiewicz, Kurtyce, Wielidzkim… i próbowałam sobie, siebie wyobrazić tam wysoko w górach. Oczekiwałam nieoczekiwanego…, że kiedyś, jakimś cudem uda mi się z bliska zobaczyć najwyższe góry świata. No i stało się :) . Przyjaciele „rzucili” pomysł a dzięki przychylności innych udało się w październiku wyruszyć na trening do bazy pod Mont Everest oraz „skosztować” innej kultury. Na swoim slajdowisku chciałabym podzielić się wrażeniami z wyprawy oraz udowodnić, że trekking w Himalajach jest dostępny dla każdego.
Wejściówki: 2 zł

Zapraszamy!

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018 SLIDER - ŚKUP_edited-3