slajder industriada
slajder bajtle
SLIDER - Konfrontacje 2017 ost. copy
ul. Gen. J. Hallera 28

Festiwal Muzyczny Artystów Nieprofesjonalnych „NA KLEPISKU”

25.07.2017

Śląskie  Stowarzyszenie  Miłośników  Folkloru  w  Katowicach oraz  Miejski  Dom  Kultury  „Szopienice – Giszowiec  w  Katowicach zapraszają na Festiwal  Muzyczny  Artystów  Nieprofesjonalnych „NA KLEPISKU” .  Wydarzenie artystyczne odbędzie  się  w  dniu  25  czerwca  2017 r. na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „BOLINA” w Katowicach -Janowie przy ul. Leśnego Potoku 121.

CEL  IMPREZY :
- prezentacja i ochrona tradycji „ podwórkowego ” śpiewu i muzykowania z  uwzględnieniem tradycyjnego repertuaru i sposobów wykonania,
- promocja muzycznej kultury regionalnej  Górnego Śląska,
- konfrontacja dorobku artystycznego amatorskich zespołów muzycznych i muzyczno-wokalnych,
- promocja wychowawczych wartości zwyczajów i tradycji kultury regionalnej,
- wymiana doświadczeń między zespołami muzyczne w zakresie metodycznej pracy z tego rodzaju grupami artystycznymi.

Klepisko – regulamin 2017

Klepisko – KARTA ZG+üOSZENIA 2017r.

ZAPRASZAMY!!!

giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo