slider_gawlik_wyniki
kolekcje
slajder straszki skarbnik
tak powstała slider
polskie symbole narodowe slajder. strona
PLAKAT EWELINA ul. Gen. J. Hallera 28

Ewelina Kaganiec – Ceramika on-line WYSTAWA

10.09.2020

Witamy serdecznie na kolejnej odsłonie wystawy Ceramika on-line. Tym razem swoją historię i prace ceramiczne zaprezentuje nam Ewelina Kaganiec, uczestniczka naszych warsztatów ceramiki dla dorosłych. Z wykształcenia i zawodu jest programistką. Już od czasów szkolnych pociągały ją raczej techniczne przedmioty i zawody, dlatego nigdy nie przypuszczała, że ceramika może stać się jednym z jej hobby. Pierwszy kontakt z ceramiką miała zupełnie przypadkowo na wakacjach za granicą, gdzie w małej wiosce starszy już Pan miał swoją budkę z ręcznie napędzanym kołem garncarskim i za drobną opłatą można było za jego przewodnictwem wytoczyć sobie wazonik. Pamięta, jak wtedy naiwnie myślała, że może da się wypalić taką rzecz w piekarniku :D :D . Po powrocie zaczęła czytać na temat ceramiki i tak zaczęła się jej z nią przygoda. Z perspektywy czasu uważa, że ceramika z programowaniem ma całkiem dużo wspólnego. W obu przypadkach trzeba poznać techniki, możliwości i ograniczenia. W obu przypadkach nieustannie się czegoś uczy, ale koniec końców w obu przypadkach powstaje coś nowego, zupełnie unikalnego i takiego – jej :) . Najbardziej lubi tworzyć rzeczy praktyczne a jej ulubioną techniką jest nakładanie angob na wzory powstałe z odciśniętych roślin, liści i kwiatów.

Zapraszamy do wspólnej podróży po ceramicznym świecie Eweliny :)

Ewelina01 Ewelina02 Ewelina03 Ewelina04 Ewelina05 Ewelina06 Ewelina07 Ewelina08 Ewelina09 Ewelina10 Ewelina11 Ewelina12

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018