Ewa Kopczyńska czeka na waszą pomoc !
5 marca 2021
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 Dla młodzieży i dorosłych Ewa Kopczyńska czeka na waszą pomoc !

Ewa Kopczyńska, aktorka Teatru Zagłębią w Sosnowcu oraz przyjaciółka naszego Domu Kultury potrzebuje Waszej pomocy !

Ewa kopczyńska fundacja światło małyW związku z tym mamy do Was ogromną prośbę – poniżej podajemy numer konta Fundacji „Światło”, na które możecie wpłacać pieniądze na rehabilitację Ewy. Bardzo prosimy o Państwa pomoc.
Pamiętajcie – liczy się każda złotówka, za którą już z góry bardzo dziękujemy!
Fundacja „Światło”
ul. Grunwaldzka 64
Bank Pekao S. A.
z dopiskiem „Ewa Kopczyńska”

Kochani!
Miesiąc temu dotarła do nas smutna wiadomość dotycząca naszej cudownej aktorki – Ewy Kopczyńskiej.
Ewa zaraz po Świętach, trafiła nieprzytomna do szpitala z pękniętym tętniakiem, w wyniku którego doszło do krwotoku podpajęczynówkowego z tętnicy środkowej mózgu. Przez trzy tygodnie była w śpiączce. W poniedziałek, 18 stycznia otworzyła oczy i powoli odzyskuje świadomość, co bardzo dobrze rokuje. Na dzień dzisiejszy stwierdzono całkowity niedowład czterokończynowy. Ewa jest podłączona do respiratora, nie oddycha samodzielnie i przeszła również zabieg tracheotomii.
Niestety, bez kosztownej rehabilitacji Ewa nie ma szans na powrót do normalnego funkcjonowania. Wymaga specjalistycznej opieki w ośrodku rehabilitacyjnym, który zapewni jej również dostęp do odpowiedniej do jej stanu zdrowia terapii.
Można też przekazać 1% podatku dochodowego wpisując w zeznaniu KRS 0000183283  cel szczegółowy „Ewa Kopczyńska”.

W imieniu własnym oraz rodziny pani Ewy bardzo dziękujemy .