slajder Giszowioki
Dzień Dziecka 2017 - plakat ul. Obr. Westerplatte 10

DZIEŃ DZIECKA W SZOPIENICACH

30.05.2017

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach zaprasza wszystkie dzieci z okazji DNIA DZIECKA 30 maja 2017 r. o godz. 16.00 na bajeczkę Teatrzyku Trip, pt. „O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały czapeczkę”.

„O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały czapeczkę” (przedstawienie interaktywne) –  bajka opowiada o losach dwóch skrzatów, które znajdują w lesie czapkę wielkiego maga Hipolita Szare Piórko. Kiedy okazuje się, że został on zamieniony w powietrze, skrzaty postanawiają użyć wszystkich sił, aby go odczarować. By tego dokonać będą potrzebowały pomocy dzieci. Przedstawienie zachęca dzieci do aktywnego trybu życia oraz zwraca uwagę na pozytywne relacje, które powinny istnieć między rodzeństwem.

Czas trwania: ok. 50 minut
Scenariusz: Anna Bączek-Lieber, Joanna Pelon
Reżyseria: Joanna Pelon
Występują:
Frędzelka: Agata Śliwa / Aleksandra Fielek
Wiercipiętka: Natalia Kubiak / Katarzyna Dudek
Hipolit Szare Piórko, Dziubdziub, Dziadziuś Skrzatuś: Marcin Lieber

WSTĘP WOLNY !!!

Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie filii nr 1.

Zapraszamy !!!

giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo