KONCERT KOLED -SLIDER-1
SLIDER - Pawlikowska 2019_edited-1
SLIDER - Koncert Bożonarodzeniowy 2018_edited-1
Bal w operze 2018 - plakat aktualny - Kopia ul. Gen. J. Hallera 28

„Bal w operze” – spektakl dla dorosłych

25.03.2018

Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach zaprasza serdecznie na spektakl w reżyserii Jerzego Stuhra pod tytułem „Bal w operze” – 25 marca 2018 roku o godzinie 18:00.

Bal w operze 2018 - plakat aktualny - Kopia

Asystent reżysera: Nina Minor
Scenografia, kostiumy, materiały graficzne: Juriana Jur
Realizacja światła: Kamil Rogański
Realizacja dźwięku: Mariusz Michalik
Produkcja: Wydział Teatru Tańca w Bytomiu AST w Krakowie
Koordynacja, promocja: Eliza Adamczyk, Filip Pawlak

Obsada: Mateusz Bogdanowicz, Małgorzata Czyżowska, Kinga Duda, Dominika Gryz, Agata Jędrzejczak, Omar Karabulut, Karolina Kardasz, Wojciech Marek Kozak, Joanna Kremer, Monika Witkowska

„Poemat Tuwima to dyskusja o Polsce. Pisany w czasie rodzącego się w Polsce nacjonalizmu w drugiej połowie lat 30-tych z faszystowskim odcieniem, stał się dobrym materiałem do dyskusji ze studentami na temat obecnej sytuacji w naszym kraju. To poezja pełna rytmu, która przeniesiona na scenę wyznaczyła choreografię naszych ruchów. W tym zbiorowym ćwiczeniu wykorzystaliśmy pełen tekst, dzięki któremu studenci mogą sprawdzić się w scenach zespołowych, jak i zadaniach indywidualnych.

Bal w Operze” – satyryczny poemat o końcu pewnego świata, który wraca zaskakując swoją aktualnością i energią z jaką odebrają go młodzi aktorzy.
Prof. Jerzy Stuhr

Miejsce: MDK w Katowicach przy ul. Gen. J. Hallera

Cena biletu: 7 zł

Miejsca są numerowane!!!

Scena - Bal w operze

- czerwone – miejsca wykupione
- zielone – miejsca zarezerwowane

REZERWACJA pod numerem telefonu: 32/256 12 25 lub e-mailowo: plastyk@mdk.katowice.pl

Jeżeli posiadają już Państwo rezerwację można dokonać wpłaty na nr konta bankowe MDK:
ING BANK ŚLĄSKI 45 1050 1214 1000 0007 0001 4251 z dopiskiem BAL w OPERZE.

ZAPRASZAMY!!!

SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95