Abstrakcyjna Fotografia wystawa i lekcje on-line A.Kamińska
20 kwietnia 2020
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 Dla młodzieży i dorosłych Abstrakcyjna Fotografia wystawa i lekcje on-line A.Kamińska

Abstrakcyjna Fotografia lub inaczej Fotografia Kreatywna to stosunkowo nowa artystyczna forma wyrażania siebie dzięki współcześnie nam dostępnym narzędziom jakim jest telefon komórkowy i zainstalowane na nim aplikacje. Każdy z nas nosi w kieszeni to kreatywne narzędzie, a uzbrojony w nieograniczoną wyobraźnię może tworzyć obrazy lub filmy o niespotykanych walorach artystycznych. To świetny rodzaj zabawy połączony z rozwijaniem wyobraźni, szukaniem własnych, nowych technik fotografowania i obróbki zdjęć. To czysta i szybka metoda na tworzenie własnych wizji. Ta pozbawiona sposobności użytkowania tradycyjnych środków wyrazu artystycznego takich jak płótna, farby, pastele, kredki, technika staje się atrakcyjna dla ukrytego w nas artysty który nie zawsze musi umieć posługiwać się tymi narzędziami. Dlatego wykorzystujmy współczesne urządzenia do tworzenia wielkich i małych dzieł sztuki, a szybka publikacja na portalach społecznościowych oraz pochlebne komentarze i „like” będą wspaniałą nagrodą dla dojrzewającego w nas twórcy.

Lekcja 1 ABSTRAKCYJNA FOTOGRAFIA

Lekcja 2 ABSTRAKCYJNA FOTOGRAFIA

emotikon1seleroważółta abstrakcjajust bluekropekumierająca gwizdamr.blueporkulaptakstruśufo