slajder Giszowioki

16. Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków

20.12.2016

2016 - Turniej Recytatorski - plakat 2
Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach przy ul. Gen. J. Hallera 28 serdecznie zaprasza wszystkie przedszkolaki na 16. TURNIEJ RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW, który w tym roku poświęcony jest twórczości Ignacego Krasickiego. Konkurs odbędzie się 12 grudnia 2016 roku (w poniedziałek).

ZAPRASZAMY do udziału przedszkola za całego województwa śląskiego:)

Turniej Recytatorski 2016 – karta zgłoszenia na stronkę

Oświadczenie – XVI Turniej Recytatorski

R E G U L A M I N
XVI Turnieju Recytatorskiego dla Przedszkolaków im. Ignacego Krasickiego

1. Turniej Recytatorski im. Ignacego Krasickiego przeznaczony jest dla przedszkolaków uczęszczających do przedszkoli w woj. śląskim
  2. Celem turnieju jest przybliżenie przedszkolakom twórczości autora.
  3. Turniej przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach:
    recytacja indywidualna
    – uczestnik prezentuje jeden dowolnie wybrany wiersz Ignacego Krasickiego
    małe formy teatralne – zbiorowa prezentacja wiersza Ignacego Krasickiego wykonana przez 5 recytatorów maksymalnie.
  4. Turniej odbędzie się w Miejskim Domu Kultury „Szopienice – Giszowiec” w Katowicach przy ul. Gen. J. Hallera 28 w dniu 12 grudnia 2016 r. Warunkiem uczestnictwa w Turnieju jest przesłanie dokładnie     wypełnionej karty zgłoszenia i oświadczenia (do pobrania ze str. www.mdk.katowice.pl) na adres lub na e-mail: instruktor1@mdk.katowice.pl lub na instruktormdk@poczta.onet.pl – Miejski Dom Kultury, 40-321 Katowice, ul. Gen J. Hallera 28 – do 07 grudnia 2016 r. /www.mdk.katowice.pl/Oceny prezentacji dokona jury powołane przez organizatora.
  5. Przewidziane są trzy nagrody rzeczowe. Wszystkie przedszkola otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział.
  6. Uczestniczy przyjeżdżają na własny koszt.
  7. Interpretację powyższego regulaminu zastrzega się dla organizatora.
  8. Koordynator turnieju – instruktor Justyna Bula
giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo