Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
sliderRubinoweGody
slajder Wróbel 2019 popr
slider_straczek
slider za mindurem informator poprawiony
stand-up slider
KALENDARZ POP SLIDER
SZOPKI Bal u Posejdona - plakat A2 OST na krzywe - Kopia ul. Gen. J. Hallera 28

Recital Adrianny Noszczyk „Bal u Posejdona” na Burowcu

08.03.2019

SZOPKI Bal u Posejdona - plakat A2 OST na krzywe - KopiaMiejski Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach-Burowcu przy ul.Gen. J. Hallera 28 zaprasza na recital Adrianny Noszczyk „Bal u Posejdona” w ramach programu Centrum Społecznościowe Szopki w Szopienicach – etap I. Warto podkreślić, iż jest to prezentacja najpiękniejszych piosenek z repertuaru Anny German w nowych aranżacjach utworów takich jak: „Księżyc i róża”, ”Bal u Posejdona”, „Tańczące Eurydyki” i inne. Koncert składa się również z autorskich utworów skomponowanych specjalnie dla Adrianny, różnorodnych stylistycznie. Zapraszamy 8 marca 2019 roku o godz.17:00

 

„Często mówi się, że klasyka nie wymaga udoskonalenia, a coś co raz zostało przyjęte, uzyskując tym samym przychylność publiczności, powinno pozostać nienaruszone. Ci, którzy nie boją się sięgać po nowe, odświeżając wykony legendarnych artystów stają się pionierami nowego, współczesnego brzmienia.” /Alicja Polewko

„Anna German, choć głównie kojarzona ze sceną muzyczną, była związana także ze sztuką aktorską. Podobnie jest z Adrianną Noszczyk, która oprócz pięknego i wyrazistego głosu posiada również talent do wyrażania emocji poprzez grę aktorską. Recital „Bal u Posejdona” nie jest jednak oklepanym musicalem rodem z amerykańskiego filmu. To wspaniała muzyczna opowieść o miłości, szczęściu i życiu.”/Alicja Polewko w artykule na stronie „Ślonzok Poradzi”
Po sukcesie na Międzynarodowym Konkursie Piosenki im. Anny German Warszawa – Moskwa 2014, recital „Bal u Posejdona” został zauważony przez Instytucję Kultury Katowice Miasto Ogrodów. Zaowocowało to zdobyciem prestiżowego grantu, dzięki któremu odbyła się premiera w Teatrze Korez w Katowicach w kwietniu 2016 r. Recital odbywa się regularnie w prestiżowych instytucjach kultury w Polsce jak i za granicą. Ukończono również pierwszą płytę składającą się z utworów Recitalu „Bal u Posejdona”.

https://www.facebook.com/baluposejdona/


UWAGA!!!

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 8 lutego 2019 roku:
– MDK przy ul. Gen. J. Hallera 28 (pokój nr 49 – I piętro, portiernia), 
– Filii nr 1 MDK przy ul. Obr Westerplatte 10 (sekretariat)

 

Impreza w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejski Fundusz Społeczny RPO WSL 2014 – 2020.

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO