13. Festiwal NORDALIA
31 października 2014
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 13. Festiwal NORDALIA

Nordalia 2014 - plakat

Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach oraz Śląskie Stowarzyszenie Miłośników Folkloru serdecznie zapraszają na 13. Festiwal NORDALIA.

13. Festiwal NORDALIA odbędzie się w dniach 09 – 29.10.2014r. na Śląsku i w Zagłębiu. Impreza ta jest poświęcona szerzeniu wiedzy o krajach nordyckich i ma  charakter interdyscyplinarny.
NORDALIA będą organizowane we współpracy m.in. z: ambasadami /konsulatami państw skandynawskich, samorządami terytorialnym, instytucjami kulturalno-oświatowymi.
O objęcie honorowego patronatu nad imprezą zwrócono się do ambasadorów państw skandynawskich i do Marszałka Województwa Śląskiego.

Nordalia 2014 – PROGRAM artystyczny

Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” zaprasza na:
09–31.10. – „Piękno skandynawskiej przyrody” – wystawa fotografii Agnieszki Kowalczyk
22.10. godz. 9.30 –„Piękna zabawka. Warsztaty skandynawskiego dizajnu” – warsztaty prowadzone przez Ewę Kokot